این مجموعه  شما را به خرید بهترین ابزارطلاوجواهر دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ابزار جواهرسازی با نازلترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی هایی درباره ابزار جواهرسازیطرز تهیه و تولید ابزار جواهرسازیعرضه مستقیم ابزار جواهرسازی

در اینجا می خواهیم در مورد ابزارهایی که در جواهرسازی استفاده می شود، مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم. همچنین فروش ابزار جواهرسازی، نحوه خرید، عرضه و تهیه نیز از مسائل مهم است که به آن ها می پردازیم. فروش ابزار جواهرسازی با نازلترین قیمت

دانستنی هایی درباره ابزار جواهرسازی

دانستنی هایی درباره ابزار جواهرسازیجواهر سازی در گذشته ها برای استفاده های زینتی، به منظور نشان دادن برتری و موقعیت اجتماعی، ابزاری برای عقیده و… استفاده می شد. 

امروزه صنعت جواهر سازی یکی از شغل های پر درآمد محسوب می شود که می توان با گذراندن دوره هایی از این صنعت درآمد کسب نمود. 

بعضی از ابزارهای اساسی را که در جواهر سازی استفاده می شوند:

  1. سیم چین: یکی از مهم ترین ابزارآلات جواهر سازی است که شما را توانمند می سازد سیم ها را به هم اتصال دهید و زنجیره هایی را که طویل هستند کوتاه کنید. 
  2. دم گرد: این ابزار برای ساخت قلاب و حلقه کاربردی فراوان دارد. آرواره هایش به شما این امکان را می‌ دهد سیم را به دور خود پیچانده و با استفاده از نوک مخروطی اش، حلقه هایی با سایز های دلخواه درست کنید. 
  3. انبر کریمپ: این ابزار برای موج دار کردن استفاده می شود. و یکی دیگر از کاربرد های انبر کریمپ، قابلیت شکل دهی به سیم ها است. انبر کریمپ در آرواره های خود دارای دو شکاف به شکل c است که برای ساخت زنجیر و حلقه استفاده می شود.
  4. دم باریک: ابزای مانند دم گرد است اما تفاوتی که دارد این است که آرواره های مسطح دارد. آرواره های مسطح این امکان را فراهم می سازد که بتوانید به راحتی سیم ها و زنجیر ها را نگه دارید. 
  5. دم پهن: این ابزار دارای آرواره های صاف و پهن است، که این آرواره ها گرفتن سیم را آسان تر می کنند. دم پهن مانند ابزار های قبلی ضروری به حساب نمی آید ولی برای شکل دهی به سیم می توان با دم پهن سیم را نگه داشته و با دم باریک یا انبر کریمپ به آن شکل دهی داد. 

طرز تهیه و تولید ابزار جواهرسازی

طرز تهیه و تولید ابزار جواهرسازیاز قدیم تا به امروز صنعت جواهر سازی تغییرات زیادی کرده است   و رو به پیشرفت و صنعتی شدن است. لوازم جواهر سازی به دلیل اینکه امروزه شغلی مناسب تلقی می شود، تولید گوناگون و زیادی دارد.

برای تهیه لوازم جواهر سازی بهتر است لوازم به صورت عمده خریداری شوند زیرا خرید عمده بسیار با صرفه تر است چون خریدن تکی محصولات گران تر تمام می شود. 

منظور از خرید عمده در اینجا خرید به صورت کیت یا پکیج کامل است. کسانی که به تازگی با این شغل آشنا شده اند، بهترین راه خرید کیت می باشد. کیت همه لوازم مورد نیاز جواهر سازی را دریک جعبه دارد و کیت ها چون از شرکت های گوناگون تولید می شوند، دارای کیفیتی متفاوت هستند. بهترین خرید خریدی است که دارای کیفیتی بالا و در حین حال قیمتی مناسب باشد. 

عرضه مستقیم ابزار جواهرسازی

عرضه مستقیم ابزار جواهرسازیتعداد مراکزی که عرضه مستقیم دارند، محدود می باشند و بیشتر عرضه ها به صورت غیر مستقیم است. اما دسترسی به مراکزی که عرضه مستقیم دارند کار سختی نیست.

ابزار های جواهر سازی حساسیت و ارزش زیادی دارند در نتیجه برای خریداری آنها باید دقت زیادی داشت. در نتیجه برای خرید باید به مراکزی مراجعه نمود که دارای تجربه کافی و تخصصی بالا باشند.

با توسعه و پیشرفت صنعت جواهر سازی، تولید کنندگان ابزار جواهرسازی نیز در کشور افزایش یافته اند. برای خرید ابزار جواهر سازی دو راه خرید حضوری و خرید غیر حضوری وجود دارد. در هر راهی که بتوان تبلیغات را گسترده تر نمود فروش نیز بیشتر می شود. 

خرید بدون واسطه و مستقیم سود بیشتری را برای عمده فروشان به ارمغان می آورد. به همین دلیل خیلی از فروشگاه ها به عرضه مستقیم می پردازند. 

تولیدات به صورت حجمی بالا باید صورت بگیرد. زیرا حجم بالا علاوه بر تامین  نیازهای داخل کشور خودمان، باعث می شود که صادرات نیز صورت بگیرد. 

سید امیرحسینی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه  شما را به خرید بهترین ابزارطلاوجواهر دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید