این مجموعه  شما را به خرید بهترین ابزارطلاوجواهر دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع قلم تراش فرز انگشتی با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی و شناخت قلم تراش فرز انگشتیموارد کاربرد قلم تراش فرز انگشتیطراحی انواع قلم تراش فرز انگشتی با حداقل هزینه

فروش انواع قلم تراش فرز انگشتی در فروشگاه های ابزار آلات و سایت های معتبر آن ها صورت می پذیرد. قلم تراش فرز انگشتی، نوعی وسیله برقی برای انجام کارهایی نظیر منبت کاری، نجاری و موارد دیگر است. برای خرید این دستگاه باید به توان و سرعت این دستگاه بسیار توجه نمود. از برخی کاربردهایی که این دستگاه دارد می توانیم به مواردی نظیر: سوراخ کاری، طراحی، منبت کاری و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. این دستگاه در انواع مختلفی نیز در بازار موجود می باشد که می توانیم به: گلوکوتاه، گلوبند و مینیاتوری اشاره کرد که باید نوع دستگاه را با توجه به نوع کاری که می‌خواهیم انجام دهیم خریداری کنیم.

فروش انواع قلم تراش فرز انگشتی با بهترین کیفیت

معرفی و شناخت قلم تراش فرز انگشتی

معرفی و شناخت قلم تراش فرز انگشتیقلم تراش فرز انگشتی، نوعی وسیله برقی برای انجام کارهایی چون نجاری، ظریف کاری و منبت کاری است. در انتخاب این دستگاه همیشه باید به سرعت آن، بسیار دقت کرد. توان این دستگاه با دور در دقیقه مشخص می گردد. از این دستگاه برای حکاکی، طراحی و  شیار کاری استفاده می شود.

از این وسیله، برای جلوگیری از زنگ زدگی فلزات نیز استفاده می گردد. می توان برای از بین بردن رنگ ها مخصوصا رنگ بدنه اتومبیل، از این دستگاه استفاده نماییم. برای خرید انواع قلم تراش، فروشگاه های فروش قلم تراش بسیاری در سطح تمام شهر ها هستند که اکثرا خود دارای نمایندگی مختلف و سایت های اینترنتی نیز هستند که اقدام به فروش این محصول به صورت آنلاین می کنند.

همچنین ما می توانیم برای دیدن انواع مدل های مختلف این دستگاه، به فروشگاه های بزرگ و مرکزی فروش این دستگاه ها مراجعه نماییم و یا به سایت های رسمی این شرکت ها و فروشگاه ها سر بزنیم. همچنین می توانیم برای شناخت بهتر این دستگاه، از اینترنت کمک بگیریم و با جستجوی مدل های مختلف این دستگاه، با انواع مختلف آن ها آشنا شویم.

موارد کاربرد قلم تراش فرز انگشتی

موارد کاربرد قلم تراش فرز انگشتیقلم تراش فرز انگشتی در انواع مدل های مختلف، دارای کاربرد های فراوانی است که می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • کاربرد این وسیله در فلزکاری
  • کاربرد این وسیله در تعمیر اتوموبیل
  • کاربرد این دستگاه در هنرهای چوبی

بنا به کاربرد های گوناگون، ما می توانیم قطعات مختلفی را روی دستگاه نصب کنیم و از آن برای حکاکی، طراحی و موارد دیگر استفاده نماییم. یکی از کاربرد های قلم تراش فرز انگشتی، جلوگیری از زنگ زدگی است.

اگر فلزات در معرض جریان هوا قرار بگیرند، زنگ می زنند و این دستگاه باعث از بین بردن زنگ زدگی فلزات می شود. از این وسیله به خوبی در صنایع رنگ کاری و تعمیرات اتومبیل نیز استفاده می شود که باعث می شود تا با برداشتن رنگ، به فلز برسیم، یعنی کاری که اکثر وسیله های دیگر قادر به انجام آن نیستند.

از این وسیله در صنعت هنر های چوبی نیز بسیار استفاده می گردد. با کمک قلم تراش فرز انگشتی می توان آثار و تندیس های بسیار زیبا و هنرمندانه ای را با چوب خلق کرد. اگر چه از این دستگاه بیشتر در صنایع فلزی استفاده می گردد ولی می توان در صنایع دیگر نیز از این وسیله استفاده نمود. از کاربرد های دیگر این وسیله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بزرگ کردن سوراخ قفل ها
  • تیز کردن اره و تبر
  • تمییز کردن اشیا
  • مبلمان سازی

طراحی انواع قلم تراش فرز انگشتی با حداقل هزینه

طراحی انواع قلم تراش فرز انگشتی با حداقل هزینهبرای طراحی و ساخت دستگاه قلم تراش فرز انگشتی، معمولا با کمترین هزینه می توان این کار را انجام داد. برای ساخت این دستگاه اولین قدم، طراحی و پیاده سازی مراحل ساخت آن بر روی یک کاغذ است تا ساخت این نوع وسیله، با حداقل قیمت ممکن انجام شود.

این کار را می توانیم خودمان نیز انجام دهیم ولی باید به درودگری و تراشکاری cnc مسلط باشیم تا اجزا و شکل قطعات را مطابق با خود دستگاه در بیاوریم و از حداقل وسیله ها استفاده کنیم تا قیمت تمام شده نیز برای ما کمتر شود.

همچنین به سازندگان قطعات صنعتی نیز می توانیم طراحی و ساخت این دستگاه را سفارش بدهیم و پس از توافق بر سر هزینه های تمام شده این دستگاه با نازل ترین قیمت آن، کار طراحی و ساخت این دستگاه را برای ما انجام بدهند.

سید امیرحسینی یار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه  شما را به خرید بهترین ابزارطلاوجواهر دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید